Palm Suites Apartments

Rruga Dhimiter Konomi, Wlora, Albania - Pokaż na mapie
9.2/10 · 14 opinii

4 km od Palm Suites Apartments Wlora znajduje się Temple of Kuz Baba.

Lokalizacja

Jeśli masz ochotę odwiedzić okolicę, Narodowe Muzeum Niepodległości jest w 2 km od tego apartamentu. Goście mogą odwiedzić Ethnographic Museum w 4,1 km od apartamentu.

Pokoje

Obiekt obejmuje aneks kuchenny ze zmywarką. Do dyspozycji Gości w tym apartamencie są zmywarka, oddzielna toaleta i prysznic. Ponadto w pokojach znajdują się suszarka do włosów i ręczniki.

Opcje wyżywienia

Palm Suites Apartments jest wyposażony w aneks kuchenny.

Dlaczego warto wybrać Palm Suites Apartments Wlora

Wybrać pokój

Główne udogodnienia

  • Wi-Fi

  • Hotel przyjazny dzieciom

  • Klimatyzacja

  • Zwierzęta nie są dozwolone

O hotelu
  • Wi-Fi
  • Hotel przyjazny dzieciom
  • Klimatyzacja
  • Zwierzęta nie są dozwolone
1/7

Internet

  • Wi-Fi

Opcje parkingowe

  • Parking

Usługi w zakresie nieruchomości

  • Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie
  • Pralnia

W kuchni

  • Czajnik
  • Suszarka do naczyń

Dla dzieci

  • Łóżeczka dla dzieci

W pokojach

  • Klimatyzacja
  • Kącik dzienny
  • Herbata i kawa
  • Stół
  • Prasowanie

W łazience

  • Pralka
  • Bezpłatny zestaw kosmetyków

Urządzenia

  • Telewizor LCD

Dostępne na miejscu

  • Całkowity zakaz palenia
  • Klucz

Zwierzęta

  • Zakaz wprowadzania zwierząt

Ważna informacja

Przyjazd:
od 14:30 do 23:30
Wyjazd:
od 01:00 do 10:00

Kiedy planujesz pobyt?

Od USD 116 za noc
Dzień przyjazdu 31 Lip 2026
Dzień wyjazdu 1 Sie 2026
Goście 2 goście

Dorośli:

2

Dzieci:

0
Wszystkie stawki zweryfikowane
Jak weryfikowaliśmy ceny Nasz zespół regularnie sprawdza ceny, aby zapewnić Ci najniższe dostępne stawki. Porównujemy je z cenami hoteli i innych dostawców. Jeśli pojawią się zniżki lub promocje, ceny na naszej stronie zostaną odpowiednio zaktualizowane.

Pokoje

Zdjęcia Palm Suites Apartments Wlora

Lokalizacja Palm Suites Apartments Wlora

Rruga Dhimiter Konomi, Wlora, Albania

Zabytki
Dobre restauracje
Dojazd

Miejsca w pobliżu

    Opinie gości o Palm Suites Apartments Wlora

    Na podstawie ocen wystawionych przez zaufanych dostawców

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.

    Recenzja nie została wysłana.

    Proszę, spróbuj ponownie.

    Popularne hotele w Albania

    Find your perfect hotel stay today

    Popularne hotele na całym świecie

    Find your perfect hotel stay today

    Waluta
    • USD Dolar amerykański
    • EUR Euro
    • GBP Funt szterling
    • AUD Dolar australijski
    • CAD Dolar kanadyjski
    • BRL Real brazylijski
    • CNY Juan chiński
    • CZK Korona czeska
    • DKK Korona duńska
    • HKD Dolar hongkoński
    • ILS Nowy szekel izraelski
    • JPY Jen japoński
    • MYR Ringgit malezyjski
    • NZD Dolar nowozelandzki
    • NOK Korona norweska
    • PLN Złoty polski
    • RON Lej rumuński
    • RUB Rubel rosyjski
    • SAR Rial saudyjski
    • SGD Dolar singapurski
    • ZAR Rand RPA
    • KRW Won południowokoreański
    • SEK Korona szwedzka
    • CHF Frank szwajcarski
    • TRY Lira turecka
    • UAH Hrywna ukraińska
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Bat tajlandzki
    Wybierz język
    100% zweryfikowane opinie gości
    Kiedy planujesz pobyt?
    Od USD 116 za noc
    Dzień przyjazdu 31 Lip 2026
    Dzień wyjazdu 1 Sie 2026
    Goście 2 goście

    Dorośli:

    2

    Dzieci:

    0
    Wszystkie stawki zweryfikowane
    Jak weryfikowaliśmy ceny Nasz zespół regularnie sprawdza ceny, aby zapewnić Ci najniższe dostępne stawki. Porównujemy je z cenami hoteli i innych dostawców. Jeśli pojawią się zniżki lub promocje, ceny na naszej stronie zostaną odpowiednio zaktualizowane.
    Zameldowanie & wymeldowanie
    31 Lip 2026
    1 Sie 2026
    Goście
    2 goście
    Jesteśmy tutaj, aby pomóc
    Cześć! Masz pytanie? Napisz do nas — nasz zespół chętnie pomoże.
    Państwa dane:
    Temat:
    Wiadomość:
    Dziękuję za wiadomość. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy!
    Państwa wiadomość nie została dostarczona
    Ważna informacja
    Palm Suites Apartments
    Przyjazd:
    od 14:30 do 23:30
    Wyjazd:
    od 01:00 do 10:00